O Fakultě podnikohospodářské


Fakulta podnikohospodářská VŠE patří mezi nejuznávanější fakulty se zaměřením na management ve střední a východní Evropě. Naším posláním je vytvářet a předávat znalosti, rozvíjet dovednosti a formovat postoje pro úspěšné řízení firem a organizací v měnícím se globálním prostředí.

Dva magisterské obory fakulty se pravidelně umísťují v prestižním žebříčku Financial Times. Fakulta nabízí také MBA program akreditovaný FIBAA (Foundation for International Business Administration Accreditation) svědčící o vysoké úrovni vzdělávání, které je v souladu s náročnými mezinárodní požadavky. Proto je tento program pravidelně oceňován jako třetí nejlepší MBA program ve střední a východní Evropě v prestižním žebříčku Eduniversal Best Masters & MBA’s ranking. Hlavními kritérii hodnocení jsou reputace programu, možnost kariérního rozvoje a výše platu v prvním zaměstnání po ukončení studia.

Fakulta také nabízí řadu exekutivních vzdělávacích programů. Mezi naše klienty patří například Metrostav, T-Mobile, TEVA nebo Ministerstvo práce a sociálních věcí.

Naši lektoři

Zobrazit všechny lektory

Nenechte si uniknout nové kurzy ve Vašem oboru.