Mgr. Tomáš Jurčík, Ph.D.

Managing partner v BD Advisory s.r.o.

Managing partner ve společnosti BD Advisory, generálního partnera Fakulty podnikohospodářské, s více než dvacetiletou expertízou v oblasti Comp&Ben v ČR a EU. Kromě spolupráce s KP VŠE také působí externě na dalších evropských univerzitách.

Tomáš Jurčík je druhým Managing Partnerem ve společnosti BD Advisory s.r.o., kde působí od jejího vzniku se specializací v oblasti externí konkurenceschopnosti a tvorby mzdových struktur. Má téměř 20 let expertízy na Comp&Ben seniorních pozicích v ČR, SR a v Evropě a realizoval řadu projektů pro český i mezinárodní trh (SAB MIller, Mondeléz Interational). Tomáš působí jako lektor na Katedře Personalistiky při FPH VŠE a je odborníkem na metodologii v oblasti edukace pro BDA.

Tomáš řídí konzultační firmu BD Advisory, která vytvořila vlastní unikátní concept consultingu a úzce spolupracuje s akademickým světem, kde se zabývá vývojem vlastních postupů a strategií (Nový Strategický HR Management; Strategický Paycost Management). V rámci fungování společnosti BDA vytvořil řadu programů exekutivního vzdělávání v oblasti Comp&Ben, které úspěšně absolvovalo přes 800 HR profesionálů a liniových manažerů ve více než 20 evropských zemích. 


Kontakty

E-mail: tomas.jurcik@bdadvisory.eu
Linked-in: https://www.linkedin.com/in/tojurcik/


Kurzy tohoto lektora

Naši lektoři

Nenechte si uniknout nové kurzy ve Vašem oboru.