Mgr. Martin Kopecký, Ph.D.

Managing partner v BD Advisory s.r.o.

Managing partner ve společnosti BD Advisory, generálního partnera Fakulty podnikohospodářské, s více než patnáctiletou expertízou v oblasti odměňování v ČR a EU. Kromě spolupráce s KP VŠE také působí externě na dalších evropských univerzitách.

Martin Kopecký je Managing Partnerem ve společnosti BD Advisory, s.r.o. s více než 15 letou expertízou v architektuře systémů odměňování a strategickém řízení mzdových nákladů. V rámci Comp&Ben odbornosti realizoval stovky projektů v ČR i na globální úrovni (Nestlé, Deutsche Telecom). Martin dále působí jako lektor na Katedře Personalistiky Fakulty podnikohospodářské při VŠE a je držitelem prvního Ph.D. titulu v oblasti Comp&Ben v Evropě vůbec.

Martin řídí konzultační firmu BD Advisory, která vytvořila vlastní unikátní concept consultingu a úzce spolupracuje s akademickým světem, kde se zabývá vývojem vlastních postupů a strategií (Nový Strategický HR Management; Strategický Paycost Management). V rámci fungování společnosti BDA vytvořil řadu programů exekutivního vzdělávání v oblasti Comp&Ben, které úspěšně absolvovalo přes 800 HR profesionálů a liniových manažerů ve více než 20 evropských zemích. 


Kontakty

E-mail: martin.kopecky@bdadvisory.eu
Linked-in: https://www.linkedin.com/in/makopecky/


Kurzy tohoto lektora

Naši lektoři

Nenechte si uniknout nové kurzy ve Vašem oboru.