Stanislav Tichý, MMgt. AMI

partner vzdělávací společnosti HumanCraft

Stanislav působí 18 let v oblasti firemního vzdělávání a rozvoje. Jako partner vzdělávací společnosti HumanCraft pracuje na projektech například pro ASSA ABLOY, ASAHI, Coca-Cola, ComAp, E.on, EYELEVEL, Faurecia, Hyundai Motor Manufacturing, Komerční banka, Konica Minolta, Pilsner Urquell, Sanofi, Thermo Fisher Scientific, Tieto, Y Soft, Zentiva, ZEBRA.

Stanislav Tichý je partnerem vzdělávací společnosti HumanCraft, což je vedoucí společnost v oblasti firemního vzdělávání a rozvoje a je partnerem katedry personalistiky VŠE. Mezi jeho srdcová témata patří přidaná hodnota rozvoje pro byznys, učící se organizace a využití lidského potenciálu v organizacích.

Stanislav dále působí jako Learning Impact Lead v Maturity Institute UK. Maturity Institute je mezinárodní síť zkoumající a propagující efektivní praxi Human Governance. 

Stanislav je členem sítě Red Button, která má za cíl akcelerovat lidský potenciál ve snaze pomoci v růstu firmám i jednotlivcům. V rámci této sítě je Stanislav spoluautorem a jedním z průvodců unikátního programu Učící se organizace.

Stanislav je vyučujícím magisterského předmětu VŠE – Rozvoj zaměstnanců a organizací.Kontakty

E-mail: stanislav.tichy@humancraft.cz
Linked-in: https://www.linkedin.com/in/stanislav-tichy/


Kurzy tohoto lektora

Naši lektoři

Nenechte si uniknout nové kurzy ve Vašem oboru.