Rezervujte si místo, dokud je volné

2 990,00 Kč

(3 617,90 Kč s DPH)

AI Masterclass

Využívejte nástroje AI každý den pro vyšší efektivitu a kreativitu.

AI

Seznam termínů

Rozsah: 4 hodiny (13.00 - 17.00)

Kurz seznamuje s využitím nástrojů AI a jejich praktickou aplikací se zaměřením na potřeby managementu firem.


Co mi kurz přinese?

Praktické dovednosti pro efektivní využití dostupných nástrojů AI pro zvýšení osobní efektivity a kreativity i pro řešení složitých problémů ve firmě.


Komu je kurz určený?

Manažerům v rozhodovacích funkcích, vlastníkům firem a podnikatelům na nejvyšších a středních úrovních managementu.


Program kurzu

  • AI prakticky: Naší ambicí je představit generativní AI tak, aby vás lákalo ji používat hned. Na každém masterclassu ukážeme 20 konkrétních příkladů (s prompty či využitím dalších nástrojů), jak na to.
  • Jak na generativní AI: Naučíte se používat nástroje jako ChatGPT, Bard či Claude 2 pro dosažení optimálních výsledků. To zahrnuje pochopení různých nastavení, možností a funkcí chatbotů, které lze přizpůsobit vašim konkrétním potřebám.
  • Rozhodování s využitím AI: Ukážeme vám, jak používat umělou inteligenci k analýze dat a informování o strategických rozhodnutích.
  • Inovativní řešení problémů: Zjistíte, jak používat ChatGPT k brainstormingu a generování řešení složitých problémů. AI může nabídnout nový pohled na věc, hledat nové nápady a podporovat vaše kreativní myšlení.
  • Automatizace rutinních úkolů: Uvidíte, jak využít AI k automatizaci rutinních a časově náročných úkolů, a uvolnit tak více času na strategickou práci.
  • Efektivní komunikace s AI: Naučíte se kombinovat různé nástroje generativní AI pro různé účely.
  • AI jako datový analytik: Dozvíte se, jak rychle a efektivně získat online data a jak jim s pomocí generativní AI rozumět.
  • AI pro týmovou spolupráci: Naučíte se, jak začlenit AI do pracovních postupů vašeho týmu, abyste zvýšili spolupráci a produktivitu. To může zahrnovat použití chatbotů k usnadnění brainstormingu, řízení projektů nebo poskytování dat pro týmové diskuse.
  • AI na míru: Pochopíte, jak ChatGPT trénovat, aby lépe vyhovovala vašim individuálním potřebám a stylu práce.
  • Etika: Získáte přehled o etických aspektech a potenciálních problémech spojených s používáním AI. To vám umožní používat AI zodpovědně a uvědomovat si možná úskalí a předsudky v informacích poskytovaných AI. Ukážeme možnosti, jak používat generativní AI v případě, že pracujete se zákaznickými daty a s exkluzivním know-howLektoři kurzu

Ing. Senta Čermáková

Top manažerka, koučka a vysokoškolská učitelka v oblasti kritického myšlení, leadershipu, technologií a generativní umělé inteligence na Fakultě podnikohospodářské a na New York University, STERN School of Business.

Ing. Miloš Čermák

Novinář, publicista, stand-up komik a edukátor v oblasti generativní umělé inteligence.


Garant kurzu


Co je v ceně?

Certifikát o absolvování kurzu, studijní materiály.

Potřebujete poradit?

Termíny konání kurzu

10. 10. 2024 - 10. 10. 2024

2 990,00 Kč bez DPH


VŠE
Poznámka: 13.00 - 17.00

Zvolit termín

Chcete proškolit více osob ze své firmy? Nevyhovují vám naše vypsané termíny?
Rádi pro vás připravíme firemní školení na míru vašim potřebám.

Více informací o kurzech na míru.

Nenechte si uniknout nové kurzy ve Vašem oboru.